عسل گرده کوهدشت 600 گرم

New product

تومان 105,000

996 Items

- +

 
More info

عسل گرده

عسل گرده کوهدشت ترکیب و فرموله سازی دو محصول ارزشمند زنبورعسل یعنی گرده گل و عسل طبیعی است که بعد از انجام مراحل فرموله سازی و کنترل بار میکروبی در واحد تحقیق و توسعه کوهدشت تولید و عرضه شده است. این محصول ویژه خواص دارویی عسل و گرده گل را دارا می باشد و می تواند به عنوان یک مکمل غذایی فراسودمند و البته طبیعی برای عموم مردم و به خصوص بیماران، کودکان و سالمندان مورد استفاده قرار گیرد.
«گرده گل» یا «گرده زنبور عسل» که گاهی اوقات حتی «غذای کامل» نیز خوانده می‌شود خواص بیشمار و فوق‌العاده‌ای برای بدن دارد و حاوی بیش از 96 نوع ماده مغذی مختلف است. گرده گل حاوی تمام انواع ریزمغذی‌های ضروری برای سلامت بدن است و تقریبا 40 درصد از آن را پروتئین تشکیل می‌دهد که تمام این پروتئین‌ها قابل استفاده و مفید هستند. یکی از مهم‌ترین و بارزترین خواص گرده گل تقویت سیستم ایمنی بدن است. گرده گل به دلیل دارا بودن ویتامین ب کمپلکس، ویتامین‌های دیگر، مواد معدنی، پروتئین‌ها و مهم‌تر از آن آنتی‌اکسیدان‌های مفید با مولکول‌های رادیکال‌ آزاد که به سلول‌ها آسیب می‌رسانند، مبارزه می‌کند.
برخی دیگر از خواص مهم این محصول طبیعی و مقوی عبارتند از:
  • کاهش استرس: این ماده خوراکی به دلیل ترکیبات خاص و سودمند موجود در آن به حفظ تعادل و تنظیم احساسات فرد کمک می‌کند و توان مقابله با استرس‌های روزانه را افزایش می‌دهد.
  •  افزایش قوا و استحکام بدن: گرده گل همچنین انرژی، قدرت و توان جسمی را افزایش می‌دهد. ورزشکاران معتقدند که مصرف گرده گل به سرعت و چابکی آنان می‌افزاید و انرژی کافی را برای انجام تمرینات ورزشی در اختیار آنان قرار می‌دهد.
  •  تاثیرات ضد پیری: در دوران باستان، مصریان و چینی‌ها معتقد بودند که گرده گل منبعی برای حفظ جوانی است. امروزه نیز تاثیر این ماده تایید شده است زیرا نه تنها برای استحکام بدن فرد تاثیر مثبت دارد بلکه زیبایی پوست، مو و ظاهر بدن را بهبود می‌دهد. گرده گل همچنین به تقویت حافظه، تمرکز و توانایی ذهن کمک می‌کند که از این جهت برای سالمندان خوردنی مفیدی است.
  •  کنترل کننده وزن: فایده مهم دیگر گرده گل تاثیر آن در کنترل وزن است. این ماده خوراکی با تاثیرگذاری بر غده هیپوتالاموس در کنترل وزن نقش مهمی ایفا می‌کند و به تحریک متابولیسم به تنظیم، متعادل‌سازی و کنترل وزن کمک می‌کند.
نحوه و مقدار مصرف:
روش استاندارد مصرف گرده گل روزانه سه قاشق غذاخوری در سه وعده صبح، ظهر و شام برای بزرگسالان و برای کودکان نیز می توان از یک قاشق غذا خوری استفاده کرد. علاوه بر این می توان یک قاشق غذا خوری از عسل گرده را به همراه یک استکان آب ولرم یا شیر ولرم حل کرد و به صورت شربت استفاده نمود. بهترین شیوه مصرف نیز به نحوی باشد که عسل گرده با بزاق دهان مخلوط شده و به آرامی در بزاق حل شده و جذب زبانی صورت بگیرد.

Write a review

عسل گرده کوهدشت 600 گرم

Write a review

Customers who bought this product also bought:

Compare 0