گرده گل کوهدشت 100 گرم

محصول جدید

تومان 30,000

991 عدد

- +

 
اطلاعات بیشتر

گرده گل کوهدشت

گرده گل» یا «گرده زنبور عسل» که گاهی اوقات حتی «غذای کامل» نیز خوانده می‌شود در واقع سلول های جنسی نر گیاهان گلدار هستند که زنبور عسل برای تامین نیازهای پروتئینی و ویتامینی خود و نوزادان، آن را به صورت ساچمه، روی پاهای عقب، درون سبد گرده خوب جمع آوری می کند و در شان های کندو ذخیره می کند. گرده گل سرشار از اسیدهای آمینه ضروری، ویتامین‌ها، املاح معدنی و هورمون‌هاست و می‌تواند برای کسانی که سیستم ایمنی و عصبی ضعیفی دارند، مفید باشد. گرده گل حاوی تمام انواع ریزمغذی‌های ضروری برای سلامت بدن است و تقریبا 40 درصد از آن را پروتئین تشکیل می‌دهد که تمام این پروتئین‌ها قابل استفاده و مفید هستند. گل های متفاوت دارای گرده گل های با رنگ های متفاوتی  ترکیبات موثره متفاوتی نیز دارند . یکی از مهم‌ترین و بارزترین خواص گرده گل تقویت سیستم ایمنی بدن است. گرده گل به دلیل دارا بودن ویتامین ب کمپلکس، ویتامین‌های دیگر، مواد معدنی، پروتئین‌ها و مهم‌تر از آن آنتی‌اکسیدان‌های مفید با مولکول‌های رادیکال‌ آزاد که به سلول‌ها آسیب می‌رسانند، مبارزه می‌کند. بر اساس تحقیقاتی که تاکنون انجام گرفته گرده گل دارای خواص دارویی زیر میباشد.
تنظیم کننده عمل روده - درمان یبوست - ضد سرطان -  آرامبخش اعصاب - رفع کم خونی - اشتها آور - درمان ورم پروستات - درمان بیماریهای کبد - تقویت و رساندن مواد معدنی به بدن، تقویت میل وقدرت جنسی مردان - ثابت شده است که گرده گل حاوی هورمن های تحریک کننده جنسی می باشد و احتمالا برای درمان نازایی موثر است.
روش مصرف گرده
بهترین روش مصرف گرده، استفاده تدریجی از آن به میزان 1 گرم در شروع مصرف و تا میزان 32 گرم است. چنانچه خواص مطلوب ظرف چند هفته بدست آمد باید مصرف گرده را به حداکثر 12 گرم در روز در 4 نوبت کاهش داد. افرادی که مایل به مصرف دائمی گرده بعنوان یک مکمل غذایی هستند، بایست مصرف گرده را به 6 گرم در روز محدود کنند، زیرا برخی از مواد موجود در گرده در صورت زیاد رسیدن به بدن، ممکن است روی قابلیت مصرف مواد غذایی دیگر اثر بگذارند و سبب ایجاد اختلال در سوخت و ساز شوند. گرده زنبور عسل را می توان روزانه و ترجیحاً  صبح و به مقدار حداقل یک قاشق مرباخوری مخلوط  با عسل، آب میوه، و یا به تنهایی مصرف نمود. 
چه مقدار گرده باید هرروز مصرف شود؟
 وزن یک قاشق غذاخوری سرپر گرده، پانزده گرم است. این میزان توصیه شده در بیشتر موارد است. این میزان را می توان بدون نگرانی، دو یا حتی سه برابر کرد. میزان بالا تنها در موارد شدید یا موقعیت های حاد مورد نیاز است. هیچگونه نگرانی در مصرف میزان بیش از حد گرده وجود ندارد. قهرمانی ورزشی که گیاه خوار نیز هست روزانه 125 گرم گرده می خورد. از زمان پذیرش این رژیم، عملکرد وی به چشمگیری بهبود یافته است.
 
 
 
 
برچسب ها
 
ویژگی ها
Weight100 گرم

نوشتن نقد و نظر

گرده گل کوهدشت 100 گرم

نوشتن نقد و نظر

21 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

مقایسه محصول 0